Tekirdağ

Vali Soytürk 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümü Münasebetiyle Şehitliği Ziyaret Etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümü münasebetiyle Muratlı Caddesi üzerindeki ve Şehir Mezarlığındaki Şehitliği ziyaret etti.

Ziyarette, şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunup dua edilmesinin ardından  Vali Soytürk ve protokol üyeleri, şehit aileleri ile birlikte şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktı.

Şehitlik ziyaretine Vali Soytürk’ün yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Koncagül, Faik Öztrak, Nurten Yontar, İlhami Özcan Aygun, Selcan Hamşıoğlu, Cem Avşar, Garnizon Komutanı Ahmet Uğurlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül,  il protokolü, Şehit Aileleri, Gaziler, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu