Tekirdağ

Vali Aziz Yıldırım Yangın Söndürme Çalışmalarını Yerinde Takip Ederek İncelemelerde Bulundu

Çerkezköy ilçemiz Veliköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette bulunan bir fabrikada yangın çıktı.

Olay yerine giden Vali Aziz Yıldırım, yangın söndürme çalışmalarını yerinde takip ederek incelemelerde bulundu.

Fabrika sahipleri bir süre görüşen Vali Yıldırım, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ardından Vali Yıldırım, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ekiplerin soğutma çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Yangının yayılmadan kontrol altına alındığını ifade eden Vali Yıldırım, “Kimyasal ürünler olduğu için fabrikanın içerisinde bazı ürünler yanmaya devam ediyor. Ekipler onu söndürme gayreti içerisinde. İstanbul’dan da gelen 10 itfaiye ekibiyle birlikte çalışmalar hız kazanacak. Kısa zamanda tamamen söndüreceği konusunda ümidimizi muhafaza ediyoruz.Yangına kısa sürede müdahale edildiğini dile getirerek, “Şu ana kadar etrafa yayılması söz konusu değil. Kimyasalların dumanı birilerini zehirleyecek durumda değildir. Onun için bir tehlike söz konusu değil. Olmasaydı diye ümit ediyoruz ama artık ekipler söndürmeye gayret ediyor.” ifadelerini kullandı.

Vali Yıldırım’a incelemeleri sırasında Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Çetin eşlik etti.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu