Tekirdağ

Süleymanpaşa Zabıtası dilencilere göz açtırmıyor

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, cami önleri ve kamusal alanlarda vatandaşların duygularını sömürerek dilencilik yapan şahıslara göz açtırmıyor. Şehir merkezinde yapılan denetimlerde dilencilik yaptığı tespit edilen şahıslara yasal işlem yapıldı.

Şehir merkezinde özellikle Cuma günleri cami önlerinde Cuma Namazı çıkışında vatandaşlara musallat olan, küçük yaştaki çocukları kullanarak duygu sömürüsü yapan şahıslara yönelik yapılan denetimlerde, dilencilik yaptığı tespit edilen kişilerin ellerindeki paralara el kondu, şahıslar hakkında yasal işlem yapıldı.

BAŞKAN UZUNLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, özverili çalışmaları dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. Uzunlar, “Şehir merkezimizde, özellikle cami önlerinde halkımızın duygularını sömürerek dilenen ve çocuklarını dilendiren dilenciler, Zabıta Müdürlüğümüzce yürütülen çalışma ile men edildi. Dilencilerin üzerinden çıkan 1.400 TL’ye, kamuya geçirilmek üzere el konuldu. Kamu düzenini sağlamak ve huzuru tesis etmek amacıyla görev yapan Zabıta Müdürümüz Turgut Ünsal ve ekibine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu