Tekirdağ

Vali Aziz Yıldırım 2023 Yılı Yaz Kuran Kursları Futbol Turnuvası’na Katılan Öğrencilere Madalya ve Kupalarını Taktim Etti

Vali Aziz Yıldırım, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Yaz Kuran Kursları Futbol Turnuvası’nda dereceye giren öğrencilere madalya ve kupalarını taktim etti.   

Turnuvaya katılan Kuran Kursu öğrencilerini tebrik eden Vali Yıldırım, öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Süleymanpaşa ilçemizde bir halı sahada düzenlenen Ödül Töreni’ne Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra İl Emniyet Müdür V. Fatih Bozboyacı, İl Müftüsü Mustafa Soykök, Kırklareli İl Müftüsü Yusuf Eviş, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ve Kuran Kursları öğrencileri katıldı.

 

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu