Çorlu

Uzun, ”Birliğimiz, Beraberliğimiz Daim Olsun”

İş dünyasında gösterdiği başarısını siyasette de gösteren İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Zeki Uzun, bugün Çorlu Belediye Düğün salonunda düzenlenen Çorlu Büyük Ağrılılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin gecesine katıldı. Düzenlenen programa Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri ve vatandaşlar da katıldı.

“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Büyük bir coşku ile karşılanan vekil adayı Uzun, dernek başkanı  İsmail Kaya ve üyelerle de istişarelerde bulundu. Bu tür derneklerin Tekirdağımıza prestij kattığını ifade eden Uzun:” Derneklerin hemşehri birlikteliğinin kaynaştırılması için yürüttüğü çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda ben de bugün Çorlu Ağrılılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin gecesine katıldım. Dernek Başkanımız İsmail Kaya ve üyelerle hem yerel hem de genel gündemle ilgili istişarede bulunduk. Oldukça keyifli ve bilgilendirici bir ziyaret oldu. Buradan da tüm Tekirdağımızda yaşayan Ağrılılara selam olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu