Çorlu

Leman Can Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi


Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Leman Can, saha çalışmalarına başladı. Can’ın ilk durağı mahalle muhtarları oldu.     Yazar…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Leman Can, saha çalışmalarına başladı. Can’ın ilk durağı mahalle muhtarları oldu.
 
 
Yazar ve iş insanı Leman Can, hem mahalle sakinleriyle görüştü hemde mahalle muhtarlarıyla fikir alışverişinde bulundu.
 
 
Hürriyet Mahallesi muhtarı Neşe Benek, Esentepe Mahalle Muhtarı Fatma Dağtekin, Kazımiye Mahalle Muhtarı Yıldız Çelik ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Leman Can, mahallede yaşanan eksik ve sorunları tek tek dinleyerek not aldı.
 
 
Amacının güzel ve yaşanabilir bir kent olduğunu vurgulayan Can: “Ben çıktığım bu yolda, güzel bir kent inşa etmek. Bölgemizin sorunlarını biliyorum. Tekirdağ’ın meclisteki sesi olmak için adaylık başvurumu yaptım” dedi.
 
 
Leman Can, mahalle sakinleriyle asılan listeleri incelemesinin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretlerini sonlandırdı.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

  Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
  © Copyright 2014

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu