Asayiş

Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon: 8 Gözaltı!

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin Çerkezköy ve Çorlu’da düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 8 şüpheli gözaltına alındı. Uyuşturucu…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin Çerkezköy ve Çorlu’da düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 8 şüpheli gözaltına alındı.

Uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Çerkezköy ve Çorlu’da uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirdi.

8 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

İki ilçede belirlenen adres ve bazı araçlarda yapılan aramalarda 45 gram sentetik uyuşturucu ve uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 3 bin 940 lira ele geçirildi. Gözaltına alınan S.A, H.K, Ö.K, S.B, Ö.A, İ.K, H.C, ve B.B’nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu