Yaşam

U17 Kız Milli Voleybol Takımı Bir Kez Daha Gururlandırdı!

Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri finalinde Bulgaristan ile karşılaşan Çorlu’muzun gururları Aylin Uysalcan ve Eslem Yılmaz’ın da yer aldığı U17 Kız…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri finalinde Bulgaristan ile karşılaşan Çorlu’muzun gururları Aylin Uysalcan ve Eslem Yılmaz’ın da yer aldığı U17 Kız Millî Takımı Türkiye U17 Kız Milli Voleybol Takımı rakibini 3-0 mağlup etti. Yaşanan müsabaka sonrası Tekirdağlı siyasetçiler tebrik mesajı yayımladı.

17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri finalinde Türkiye, Bulgaristan’ı 3-0 yendi.

Ankara’da düzenlenen organizasyonda milliler, TVF Beştepe Voleybol Salonu’nda finalde Bulgaristan’la karşılaştı.

Maçı 25-19, 25-23 ve 25-21’lik setlerle 3-0 kazanan ay-yıldızlı takım, 11-22 Temmuz tarihlerinde Sırbistan ve Macaristan’ın ortaklaşa düzenleyeceği 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti.

ÇORLULU SPORCULAR İÇİN SİYASETÇİLERDEN TEBRİK 

Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan milli takım için AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan tebrik mesajı yayımladı. Özcan:” Çorlu’muzun başarılı evlatları Aylin Uysalcan ve Eslem Yılmaz U.17 Milli Takımı’nda forma giyerek Tekirdağ’ımıza büyük gurur yaşattılar. Tebrik ediyorum. Yolları açık olsun İnşallah ” dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ise şu sözlere yer verdi:” Çorlu’muzun gururları Aylin Uysalcan ve Eslem Yılmaz’ın da yer aldığı U17 Kız Millî Takımımız, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemelerinde şampiyon olarak Avrupa Şampiyonasına katılma hakkı elde etti. Millî Takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu