Çorlu

Trafiğin Yoğun Olduğu Saatte, Mazgal Temizliği!

Çorlu’da dün sabah saatlerinde Çorlu Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışma trafiği felç etti. Mazgal bakım ve temizlik çalışması esnasında iddialara göre yetersiz kalan önlem nedeniyle bir sürücü kaldırıma çıkarak aracında maddi hasar meydana geldi.

Olay, Esentepe Mahallesi Eski Bağlar Caddesi ile Çorlu Çevre Yolu kesişiminde yaşandı. Önceki gün yaşanan yoğun yağış nedeniyle, dün belediye ekipleri trafiğin en yoğun olduğu sabah saatlerinde mazgal temizliği yaptı.

Yapılan temizlik nedeniyle yol tek şeride düşürülürken, önlemlerin yetersiz kalması nedeniyle bir vatandaş aracıyla kaldırıma çıkarak hafif maddi hasarlı kaza yaşadı.

İşe gitmek için yola çıktığını ve dakikalarca trafikte kaldığını belirten vatandaş, olay yerinde video kaydına alarak yaşadığı olayı anlattı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu