SiyasetYaşam

Topak, Ergene Belediye Başkan Adaylığını Duyurdu

üge Yıldız Topak, Cumhur İttifakı Ergene Belediye Başkan Adaylığını Duyurdu

Ergene, 2024 yerel seçimlerinde hayalleri gerçeğe dönüştürmek için büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Cumhur İttifakı’nın Ergene Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Sayın Müge Yıldız Topak, Ergenelilere umut ve yenilik vaat ediyor.

Bugün itibarıyla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ergene Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Sayın Müge Yıldız Topak, Ergene’nin geleceği için büyük bir sorumluluk üstleniyor. Topak, şu sözlerle adaylığını duyurdu: “Ergene’de birçok güzel projeyi hayata geçirmek için hazır ve kararlıyız. Bu projelerin hayata geçirilmesindeki en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Biz Ergene için Cumhur İttifakı olarak bir aradayız.”

Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak Ergene için yola çıkan Sayın Müge Yıldız Topak, “Hayalimizdeki Ergene” için yeni umutlar ve projelerle dolu bir geleceğe doğru ilerliyor. Ergenelilerin desteği ve birliği, bu hayallerin gerçekleşmesinde en büyük güç olacak.

Sayın Müge Yıldız Topak, projelerini hayata geçirmek için tüm Ergeneli hemşehrilerinin desteğine ihtiyaç olduğunu vurguluyor. “Birlikte hayalimizdeki Ergene’yi gerçeğe dönüştürebiliriz. Birlikte daha yaşanabilir, daha güzel bir Ergene inşa edebiliriz” diyen Topak, Ergenelilerden destek ve dualarını bekliyor.

Yeni Türkiye’nin yüzyılına yakışır bir Ergene inşa etmek için Cumhur İttifakı Ergene Belediye Başkan Adayı Sayın Müge Yıldız Topak, Ergenelileri birlikte çalışmaya ve hayalleri gerçekleştirmeye davet ediyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu