Asayiş

2 Kişinin Yaralandığı Kavganın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz gün Çorlu’da pazar yerinde baba ve oğlunun yaralandığı kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Sopaların kullanıldığı kavgada, bir kişi ise bomba var diyerek panik yaratmıştı.

Olay, 2 Şubat Cuma günü, Çorlu Cemaliye Mahallesi, Dereiçi sokakta kurulan pazar yerinde meydana geldi. Seyyar olarak satış yapmak isteyen baba ve oğlu ile henüz kimlikleri belirlenemeyen arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kısa sürede büyüyerek sopaların ve bıçakların kullanıldığı kavgaya döndü.

Kavganın olduğu esnada bir vatandaş ise panik yaparak “bomba var” diyerek bağırmasının ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İhbarın asılsız olduğu kaydedilirken, çıkan kavgada baba ve oğlu yaralandı.

Yaralılar olay yerine çağırılan ambulansla tedavi edilmek üzere Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, kavga ise bir vatandaşın cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu