Yaşam

TOGG, Mart Ayında Tekirdağ Yollarında Olacak

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Tekirdağ’da, Ticaret ve Sanayi Odası Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi’nin açılışı ile ‘Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni programlarına katıldı.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki programa Hisarcıklıoğlu’nun yanı sırda Vali Aziz Yıldırım, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Kongacül, CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile iş insanları ve davetliler katıldı. Programda Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni kapsamında vergi rekortmenlerine ödülleri verildi.

muğla havadis haber | Törende konuşan Hisarcıklıoğlu, bir müjde vereceğini belirterek, “Geçen hafta Sayın Cumhurbaşkanımızın Gebze’ye gelmesi ile beraber son aşamaya geldik. 120 yıllık insanlarımızın hayali, 60 yıl önce rüyamız yarıda kalmıştı. Türkiye’nin otomobili, inşallah Allah nasip ederse bütün hakları bize ait olmak üzere ilk çıkışta yüzde 51 yerli malı olmak üzere Allah nasip ederse fabrikasını 29 Ekim’de inşallah Gemlik’te açacağız. Tekirdağ’da Tekirdağ Köftesi, Kıbrıs’ta şeftali kebabı, Van’da ise otlu peynirini TOGG ile ziyaret ederek yiyeceğiz.

Türkiye’nin yollarında, Tekirdağ’ın yollarında inşallah Mart ayında TOGG’umuzu hep beraber göreceğiz değerli kardeşlerim” dedi. (DHA)

Ruhan YALÇIN/ TEKİRDAĞ, (DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu