Genel

Çorlu’nun Yeni Kaymakamı ‘Eldivan’ Oldu

Tekirdağ’ın Çorlu, Süleymanpaşa, Hayrabolu, Muratlı ve Çerkezköy ilçelerinin kaymakamları değişti. Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı İstanbul ili Fatih İlçesi Kaymakamlığına atanırken yerine İstanbul Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan atandı. Fatih İlçesi Kaymakamı Kaan Peker ise Tekirdağ Vali Yardımcılığına atandı.

Antalya‘da görev yapan Kaymakam Latif Usluoğlu ise Bartın‘a vali yardımcısı olarak atandı

Hayrabolu Kaymakamı Mehmet Sülün Afyon Karahisar ili Sandıklı ilçe kaymakamlığına atanırken Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat Hayrabolu Kaymakamlığına atandı.

Çerkezköy Kaymakamı Mustafa Duru Ankara İli Çankaya ilçe kaymakamlığına atanırken yerine Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü atandı.

Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya Hatay Vali Yardımcılığına atanırken yerine Gebze Kaymakamı Mustafa Güler atandı.

Muratlı Kaymakamı Ömer Dereci Artvin Vali yardımcılığına atanırken yerine Gaziantep Vali Yardımcısı Bülent Uygur Muratlı Kaymakamlığına atandı. 2009-2014 yılları arasında Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Kadir Yırtar ise Karabük İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Yırtar Tekirdağ İl Emniyet Müdür yardımcılığının yanı sıra Çerkezköy ve Şarköy ilçe emniyet müdürlüğü görevlerinde de bulunmuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu