Yaşam

Tektaş Pırlanta Yüzük


Geleneksel bir nişan yüzüğü stili olan tek taş pırlanta yüzük, daha küçük vurgulu pırlantalarla çevrili büyük bir orta pırlantaya sahiptir….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Geleneksel bir nişan yüzüğü stili olan tek taş pırlanta yüzük, daha küçük vurgulu pırlantalarla çevrili büyük bir orta pırlantaya sahiptir. Bu yüzük stili, geleneksel üç taş düzeninin yanı sıra merkez taşı çevreleyen çok sayıda taşlı hale yüzükler gibi benzersiz tasarımlar dahil olmak üzere birçok farklı stilde mevcuttur. Tek taş pırlanta nişan yüzüğü, nişan veya alyans için mükemmel olan zarif bir görünüm sunduğu için çok popülerdir. Tektaş pırlanta yüzük, romantik bir kadın için mükemmel bir seçimdir. Pırlanta; şans, sağlık ve zenginlik getirdiğine inanılan bir taş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elmaslar tüm mücevherlerin en değerlisi olarak kabul edilir ve antik çağlardan beri değerlidir. Elmaslar aslında karbon kristalleridir. Yani birbirlerine çok özel bir şekilde bağlanmış karbon atomlarından oluşan bir atomik yapıya sahiptirler. Elmaslar oluştuğunda, kristal yapıları içinde nitrojen veya bor atomları gibi safsızlıkları yakalarlar. Bu noktada elmasların tektaş pırlantalarda harika bir etkiye sahip olduğu da bilinmektedir. https://www.emajewellery.com.tr/tektas-pirlanta-yuzuk İnternet sayfasında bu tür ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu