Yaşam

Tekirdağ Bölge Adliyesi Kurucu Cumhuriyet Başsavcısı Bingül Oldu!


10 Haziran 2022 tarih ve 31862 sayılı Resmî Gazete’de Adalet Bakanlığının Tekirdağ, Malatya ve Denizli’de Bölge Adliye Mahkemelerinin Kurulmasına ilişkin…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

10 Haziran 2022 tarih ve 31862 sayılı Resmî Gazete’de Adalet Bakanlığının Tekirdağ, Malatya ve Denizli’de Bölge Adliye Mahkemelerinin Kurulmasına ilişkin kararı yayınladı. Yayınlanan karar sonrası Tekirdağ Bölge Adliyesi Kurucu Cumhuriyet Başsavcısı olarak Ünal Bingül atandı.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu 2022 yaz kararnamesinine, göre Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül Tekirdağ Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanırken, Bingül’ün Erzurum’da görev yaptığı süre içerisinde başta FETÖ operasyonları olmak üzere önemli izler bıraktığ öğrenildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu