Yaşam

TEKİRDAĞLI YARIŞMACI BU AKŞAM YARI FİNALDE


TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı O Ses Türkiye’nin 2021-2022 sezonunda yarışmaya Tekirdağ’dan katılan Hakkı İlek yarı finale kaldı. Sevilen yarışma…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı O Ses Türkiye’nin 2021-2022 sezonunda yarışmaya Tekirdağ’dan katılan Hakkı İlek yarı finale kaldı.

Sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’nin 2021-2022 sezonunda eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor.

TEKİRDAĞ’DAN KATILAN HAKKI İLEK YARI FİNALDE
Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Hakkı İlek, geçen akşam yayınlanan bölümde sahnedeki performansı ile dörtte dört yaptı. Yarışmaya Tekirdağ’dan katılan Hakkı İlek’in yarışacağı O ses Türkiye yarı final bölümü 20 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelecek. 

 

O SES TÜRKİYE HAKKI İLEK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hakkı İlek, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. 3 sezondur Antalya’da sahne alan müzisyen olan Hakkı İlek, şarkı yazarlığı ve solistlik yapıyor.

Hakkı İlek, Instagram’da hakkiilek kullanıcı adıyla yer alıyor.

Müzisyen Hakkı İlek, Simay İlek ile evli. Yarışmada üç şarkı söyleyen Hakkı İlek’i kadrosuna katmak almak isteyen jüri arasında büyük mücadele vardı. Murat Boz Oğuzhan Koç’u, Beyazıt Öztürk ise Ebru Gündeş’i blokladı.

HAKKI İLEK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin geçtiğimiz akşam ekranlara gelen beşinci bölümünde sahneye çıkan Hakkı İlek, “KÖPEK” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüriyi döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Hakkı İlek, Murat Boz’un takımına katıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu