Yaşam

GÜNLERCE SÜRECEK KAR UYARISI: DERECELER -7’Yİ GÖRECEK

Tekirdağ’da cuma akşamından itibaren etkili kar yağışı bekleniyor. Meteorolojik tahminlere göre kuvvetli kar yağışı 4-5 gün etkili olacak. CUMA GÜNÜ…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da cuma akşamından itibaren etkili kar yağışı bekleniyor. Meteorolojik tahminlere göre kuvvetli kar yağışı 4-5 gün etkili olacak.

CUMA GÜNÜ KAR YAĞIŞININ BAŞLAMASI BEKLENİYOR
Meteoroloji’den elde edilen tahminlere göre cuma günü öğle saatlerinden itibaren sıcaklıkların düşmesi ve akşam saatlerinden itibaren Tekirdağ’da  kar yağışı olacağı tahmin ediliyor.

 

HAFTA SONU DA KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR
Kar yağışının 22 Ocak cumartesi günü de devam etmesi bekleniyor. Asıl kar yağışı ise cumartesi günü başlayacak ve çok kuvvetli olacak. Marmara bölgesi ve İç Anadolu kar yağışının etkisi altında olacak.

Cuma günü karla karışık yağmur şeklinde başlayacak olan yağışların, cumartesi ve pazar günleri ise yoğun bir şekilde kendisini hissettirmesi bekleniyor.

Yağışların önümüzdeki hafta başında da yer yer devam etmesi bekleniyor.

SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR
Tekirdağ’da cuma günü öğleden sonra hava sıcaklıklarının hızla düşmesi bekleniyor. Hafta sonu Çorlu, Ergene, Malkara, Hayrabolu, Saray gibi ilçelerde gece ve sabah saatlerinde termometrelerin -7 dereceleri göstermesi bekleniyor.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu