Yaşam

Tekirdağ’dan Kaybolan Gencin Ailesi Müge Anlı’ya Başvurdu

Kapaklı’da kaybolan 29 yaşındaki Fevzi Çalışkan’ın bulunması için ailesi, ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkarak yardım…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kapaklı’da kaybolan 29 yaşındaki Fevzi Çalışkan’ın bulunması için ailesi, ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkarak yardım istedi.

Kapaklı’da kendisinden 6 gündür haber alınmayan 29 yaşındaki Fevzi Çalışkan, en son çarşamba günü Yıldızkent Kavşağı’nda tedirgin hareketler yaparken arkadaşları tarafından görüldü. Bugünden sonra kendisinden bir haber alamayan ailesi, kayıp gencin bulunabilmesi için ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programına katılarak oğullarının bir an önce bulunabilmesi için yardım istedi.

Görgü tanıklarının ifadelerine de yer verilen programda, görgü tanıkları Fevzi’nin elinin ayağının titrediği belirterek kendilerine ‘Hesaplarım bloke oldu bir abi ile Çorlu’ya ifade vermeye gideceğiz. Abi beni gelip alacak acaba beni tutuklarlar mı?’ dediği öğrenildi.

Programa katılan gencin annesi Arife Çalışkan ise kayıp oğluna seslenerek “Fevzi gel oğlum 6 gündür seni arıyorum. Neredeysen çık gel ne olur. Seni çok özledim” diyerek oğlunun geri gelmesi için seslendi.

Program sunucusu Müge Anlı da kayıp gence seslenerek “Sanırım birileri seni kandırmış, korkutmuş. Bir şey den korkmuşsun ama emniyete gitmekle korkulacak bir şey yok. Buraya gel sorun neyse çözeriz. Gel sen bize anlat. Kimin yanındaysa da bize ulaşsın çocuğumuzu bulalım.” dedi.

Haber | Kapaklı Gazetesi

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu