DepremYaşam

Tekirdağ’dan 50 AFAD gönüllüsü Şanlıurfa’ya gitmek üzere yola çıktı


Abdullah YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) -KAHRAMANAMARAŞ merkezli,7.7., ile 7.6. şiddetinde meydana gelen ve  10 ilin etkilendiği depremler sonrasında, Tekirdağ’dan 50 AFAD gönüllüsü Şanlıurfa’ya…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Abdullah YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) -KAHRAMANAMARAŞ merkezli,7.7., ile 7.6. şiddetinde meydana gelen ve  10 ilin etkilendiği depremler sonrasında, Tekirdağ’dan 50 AFAD gönüllüsü Şanlıurfa’ya arama kurtarma çalışmalarına katılmak üzere  otobüsle yola çıktı.

Kahramanmaraş merkezli 7.7., ile 7.6., şiddetinde 10 ilin etkilendiği depremler sonrasında, Tekirdağ’dan 50 AFAD gönüllüsü, Şanlıurfa’da arama kurtarma çalışmalarına katılmak üzere otobüsle yola çıktı.Kafile sorumlusu Necmi Özgül, ” AFAD gönüllüsüyüz hepimiz gönüllü olarak gidiyoruz. Hepimizin farklı meziyetleri var, inşallah orada bir fayda sağlarız.”dedi. AFAD Gönüllülerini taşıyan otobüs vatandaşların uğurlaması ile Urfa’ya gitmek üzere yola çıktı.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu