Tekirdağ

TEKİRDAĞ’DA ET FİYATLARINA ZAM: KIYMA 120 TL/KG

Tekirdağ’da et ürünlerinde yeni tarife yayınlandı. Buna göre, kıymanın kilosu 120 TL oldu. Ramazan ayında tekrardan zam geleceği ise iddiaların…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da et ürünlerinde yeni tarife yayınlandı. Buna göre, kıymanın kilosu 120 TL oldu. Ramazan ayında tekrardan zam geleceği ise iddiaların arasında yer aldı.

Muratlı Ses Gazetesi’nden Davut Kurtuluş’un haberine göre, Muratlı Esnaf Odası tüm et ürünlerinde yeni tarife yayınladı. Et ürünleri satış yerlerinde ve kasaplarda ki yeni tarifeye göre bir kilogram kıymanın tarifesi 120 TL’den satılacağı açıklandı.

Muratlı başta olmak üzere, Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde zamlı tarife uygulamasına hafta sonuna kadar geçmesi bekleniyor.

RAMAZAN AYINDA ET ÜRÜNLERİNE YENİ ZAM GELECEK

Et ürünlerine gelen yüzde 20 lik zam için ramazan ayına kadar geçerli olacağını belirten et ürün satıcıları ise asıl büyük zammın amazan ayında olacağını ve kıymanın kilosu 150 TL olacağını iddia etti.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu