Çorlu

ARTIK ÇORLU CANLI İZLENECEK!


Çorlu’da 5 farklı noktada konuşlandırılan canlı şehir kameraları hizmete girdi. Çorlu’da canlı şehir kamera uygulamasının devreye alındığını belirten Çorlu Belediye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da 5 farklı noktada konuşlandırılan canlı şehir kameraları hizmete girdi.

Çorlu’da canlı şehir kamera uygulamasının devreye alındığını belirten Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Turgut Bolat, http://www.corlubelediyesi.tv/canli-yayin linkini tıklayarak ulaşılabilecek kameralar ile vatandaşların Çorlu’yu mobil olarak ya da bilgisayar ortamından izleyebileceklerini söyledi.

5 ayrı noktada konuşlandırılan canlı şehir kameraları ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yardımcısı Bolat:”

Kentimizde Atatürk Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Kumyol Caddesi, Nefes Park ve Nikâh Salonu’na konuşlandırdığımız kameralar ile vatandaşlarımıza evlerinde otururken dahi kentimizi izleme imkânı sunduk. 10 bin kişi aynı anda kameralarımızdaki canlı yayınları takip edebilecek.”

NİKAH MERASİMLERİ CANLI İZLENECEK

Bolat:

İlgili Makaleler

”Nikâh Salonu’muzdaki kameradan ise Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında nikâhı kıyılacak çiftlerimizin açık rızaları doğrultusunda çevrimiçi yayın yapılarak çiftlerimizin nikâhlarına katılamayan yakınları ve sevenleri de nikâh merasimini canlı olarak izleme fırsatı bulacaklar.”

KENTİMİZİ YAKINDAN TANITACAĞIZ

Başkan Yardımcısı İbrahim Turgut Bolat:”

Kentimizde farklı noktalarda konuşlandıracağımız canlı şehir kameraları ile mevcut sayıyı artırmayı planlıyoruz. Kentinden uzak kalan değerli Çorlulu vatandaşlarımız canlı yayınlarımızı takip ederek bir nevi hasret giderme fırsatı da bulmuş olacaklar. Çorlu’muzu tanımayan ya da merak eden vatandaşlarımız ise bu kameralar sayesinde kentimizi yakından tanıma fırsatı yakalayacaklar.”

dedi.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu