Tekirdağ

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünden Vali Soytürk’e Ziyaret

Polis Haftası münasebetiyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Emniyet Müdürleri ve Polis Memurları, Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Vali Soytürk; “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için vatan topraklarının dört bir yanında fedakârca görev yapan tüm Polis Teşkilatımızın, “Polis Haftası”nı tebrik ediyorum.” dedi.

Vali Soytürk’ün konuşmasının ardından İl Emniyet Müdürü Hakan Fındık da, Türk Polis Haftası ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade etti ve Polis Haftası’nda yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

 

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu