Tekirdağ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Katıldığı Törenle Hizmete Açıldı

 

Tekirdağ’ın gelecek 100 yılına hizmet etmesi planlanan ve son teknoloji ile donatılarak inşa edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı görkemli törenle hizmete açıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yüksel Özdal, Yeni Hizmet binası ile ilgili teknik bilgileri paylaştı ve yapım aşamaları ile ilgili genel bilgi verdi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ’IN 100 YILINA HİZMET EDECEK DEV BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRMENİN HAKLI GURUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin; Tekirdağ’a yakışır, büyük ve modern yeni binasını hizmete açıyor olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini en hızlı ve sürdürülebilir olarak ulaştırma adına yaptığımız tüm çalışmaların odağını oluşturacak olan yeni hizmet binamızın yapım çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız. Tekirdağ’a en az 100 yıl hizmet verecek şekilde, son teknoloji ile donatılmış büyük ve modern hizmet binamızın açılış törenini gerçekleştiriyor olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Modern şehircilik anlayışımızın bir ürünü olan bu büyük proje, Yeni Hizmet Binamızın yapımının yanı sıra yeni bir kent merkezi oluşturulmasını da kapsamaktadır. Hizmete sunmuş olduğumuz meydan, park, ticaret merkezi, bulvar yolları, cadde ve sokaklar hızla büyüyen ve gelişen kentimizin, planlı bir şekilde genişlemesine imkân sağlayacak. Hayata geçirdiğimiz bu proje ile kurumsallaşma çalışmalarımızı tamamlamış oluyoruz. Çalışkan ve özverili ekibimizle birlikte halkımıza daha iyi koşullarda hizmet vereceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Yeni Hizmet Binamızın güzel Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyor, yerel yönetimlerdeki başarılarımızın mimarı olan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisimizin değerli üyelerine, bizleri bu göreve getiren vatandaşlarımıza, proje müelliflerine ve çok değerli mesai arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum.”  dedi.

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: “TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, TEKİRDAĞ KAZANIYOR”

Başkan Albayrak’ın ardından kürsüye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’da olmaktan ve böylesine büyük bir projenin açılışında bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“CHP’li belediyeler kentteki insanların mutlu olmaları için ellerinden gelen bütün çabayı gösteriyorlar. Halktan yana, halk için çalışan, vatandaş için çalışan bir anlayışa sahibiz. Belediyelerimizin halkla iç içe olması bizim en büyük arzumuzdur. Bizi büyüten, halkçı yanımızı gösteren de zaten bu çabalardır. Bu çabaları büyüterek yolumuza devam edeceğiz. Bugün de Tekirdağ’dayız. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin, Tekirdağ’ın 100 yılına hizmet edecek, yeni binasının açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu dev proje Tekirdağ’da hizmetin yeni merkezi olacak. Tekirdağ’da hizmetler, Sosyal Demokrat belediyecilik anlayışı ile artık bu merkezden halkımıza ulaşacak. Sizin de gördüğünüz gibi burası sadece bir hizmet binası değil. Tüm sosyal donatıları içinde barındrıran Tekirdağlılar için yeni bir yaşam alanı. Bu anlamda, her türlü engellemelere rağmen bu muazzam projeyi hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve ekibini kutluyorum. Yeni hizmet binasının Tekirdağ’a ve Tekirdağlılara hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum”.

Konuşmaların ardından, kurdela kesimi ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu açılışın ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasnı gezerek, bina ile ilgili Başkan Albayrak’tan bilgi aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasının açılış törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun ve Enez Kaplan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal,  çevre il ve ilçelerin belediye başkanları, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu