Çorlu

Şehit İrfan Atasayar Sokak´ta 2. Etap Tamamlandı


Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şeyhsinan Mahallesi’nde yer alan Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta yürüttüğü 2. etap…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şeyhsinan Mahallesi’nde yer alan Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta yürüttüğü 2. etap çalışmalarını tamamladı.

Ekiplerce gerçekleştirilen yol yapım ve asfalt serim çalışmaları kapsamında Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz süre içerisinde ilk etap çalışmaları tamamlanan 618 metre uzunluğundaki yolda kazı çalışmalarının ardından 11 personel ve 9 araç ile alanda 140 ton yol dolgu malzemesi serimi gerçekleştirildi.

Dolgu çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte 15 personel ve 11 araç ile yürütülen asfalt çalışmaları kapsamında yola 326 ton binder asfalt serimi yapıldı. 2. etabı asfalt binder tabakası serilerek tamamlanan Şehit İrfan Atasayar Sokak ve Hallaçoğlu Sokak’ta çalışmaların 2022 yılında tamamlanması beklenirken yolda üst yapı programı dâhilinde asfalt binder ve aşınma tabakalarının serimi ile kilit taşı ve kaldırım çalışması gerçekleştirilecek.

Bu haber Çorlu Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu