Tekirdağ

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU ÇERKEZKÖYLÜ SANATSEVERLERLE BULUŞTU


TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU ÇERKEZKÖYLÜ SANATSEVERLERLE BULUŞTU 20/07/2023 16:55:10   Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu il içindeki ilk turnesini…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU ÇERKEZKÖYLÜ SANATSEVERLERLE BULUŞTU

20/07/2023 16:55:10

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu il içindeki ilk turnesini Çerkezköy İlçesinde gerçekleştirdi.

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” adlı oyun tiyatro salonunu dolduran sanatseverler tarafından büyük beğeni ile izlendi. Tiyatroseverler Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini ayakta alkışladı.

 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “ŞEHİR TİYATROMUZU 11 İLÇEMİZDE SANATSEVERLERLE BULUŞTURACAĞIZ”

 

Oyunun sonunda konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağlı sanatseverleri tiyatro gösterileriyle buluşturmak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Şehir Tiyatromuzu kurduk. Her biri alanında yetkin ve uzman ekibimiz, başarılı bir performans ortaya koydu ve kısa süre içerisinde ödüllere layık görüldü. Şehir Tiyatromuzu 11 ilçemizde  sanatseverlerle buluşturacağız. Siz değerli tiyatroseverlere katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, izlemiş olduğunuz oyunu Çerkezköylü sanatseverlere tavsiye etmenizi istiyorum. Daha nice kültür sanat etkinliklerinde buluşabilmeyi diliyorum.” dedi.

 

Çerkezköy Belediye Meclis üyesi Cengiz Memiş oyunun sonunda Şehir Tiyatroları oyuncularına çiçek takdim ederek, sahnelenen bu güzel oyun için teşekkürlerini iletti.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu