TekirdağYaşam

Tekirdağlı Ekipler Çanakkale’de Yangın Söndürme Çalışmalarına Destek Veriyor

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ ÇANAKKALE'DE

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale’de meydana gelen orman yangınına müdahale çalışmalarına destek vermek amacıyla 13 araç ve 22 personelini yangın bölgesine gönderdi.

Çanakkale’de meydana gelen orman yangınına müdahale eden itfaiye ekiplerine destek vermek üzere hazırlanan itfaiye ekibi yangın alanlarına ulaştı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 1 arazöz, 9 su tankeri, 1 dozer, 1 çekici ve 1 öncü araç olmak üzere toplam 13 araç ile 22 personeli Çanakkale’ye göndermiş durumda.

Ekiplerin büyük bir özveri ve fedakârlık ile orman yangınları ile mücadele ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak araçlarımız ve ekiplerimizle birlikte Çanakkale’deki yangın söndürme çalışmalarına destek oluyoruz. Elimizden geldiğince imkânlarımızı yangın bölgesi için seferber etmiş durumdayız.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak yangından zarar gören tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Birlik ve dayanışma ile yaraları hep birlikte saracağız. Zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, yangınla mücadele eden tüm ekiplerimize de kolaylıklar diliyorum. Biran önce tüm yangının kontrol altına alınması en büyük temennimiz” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu