Yaşam

Supradyn ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Sponsorlu

Supradyn ile Bağışıklığınızı Güçlendirin! Son zamanlarda en sık duyduğumuz kelimelerden biri olan bağışıklık sistemi nedir? Vücut için önemi nelerdir? sizin…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Supradyn ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Son zamanlarda en sık duyduğumuz kelimelerden biri olan bağışıklık sistemi nedir? Vücut için önemi nelerdir? sizin için araştırdık! O halde gelin birlikte konuyu yakından ele alalım.

Bağışıklık sistemini kısaca tanımlayacak olursak; vücudu mikroplara ve bakterilere karşı koruyan bir savunma sistemidir diyebiliriz. Bağışıklık sistemi, çeşitli hücre ve proteinlerin karşılıklı etkileşimi ve ortak çalışması ile vücudu mikroplara karşı koruyan kusursuz bir savunma sistemidir. Vücudumuzdaki bu sistem güçsüzleşip yavaşladığında mikroplara karşı direnci düşer ve hastalık kapma süresi hızlanır. Kişinin kendini daha dinç ve enerjik hissetmesi, çeşitli hastalıklara ve bakterilere karşı koruyabilmesi için bağışıklık sistemini güçlendirmesi gerekir.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için başlıca yapılacaklar;

 • Sağlıklı ve dengeli beslenmek
 • Bol sıvı tüketmek
 • Yeterinde uyumak
 • Sağlıklı kiloyu korumak
 • Spor ve egzersiz yapmak
 • Stres yönetimini sağlamak.

Değişen yaşam ve çalışma şartları beraberinde beslenme alışkanlıklarında da farklılıklara yol açabilir. Özellikle kişiler, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlü hale getirmek ve daha enerjik hissetmek için gıda takviyelerine ihtiyaç duyar. Gıda takviyesi diğer adıyla takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Ancak beslenmeyi takviye etmek amacıyla kullanılır.

Supradyn Energy Focus

İlgili Makaleler

Yoğun stresli iş hayatınızda ve çalışma dönemlerinizde destek olmak amacıyla geliştirilen Supradyn Energy Focus, içeriğinde B1, B2, B5 vitaminler, demir, magnezyum ve kalsiyum bulunmaktadır. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur. Daha dinç, enerjik ve sağlıklı hissetmenizi destekler.

Supradyn All Day

Koenzim Q10 içeren takviye edici gıda formülünde B1, B2, B5, B6, B7, B12, C vitaminleri ve Demir, Kalsiyum, Bakır, İyot, Magnezyum bulundurmaktadır. Normal enerji oluşumuna katkıda bulunur. Yorgunluk hissinin azalmasını sağlar. Supradyn All Day Efervesan tablet, tok karnına bir bardak su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Sizde, Supradyn Energy Focus 30 tablet, Supradyn vitamin çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, Supradyn fiyat avantajı ve hediye sepette avantajlarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

  Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
  © Copyright 2014

   

  Özge Özkan

  Bu Yazar Çorlu'da Haber sponsorlu iş ortağıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu