Tekirdağ

Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Belli Oldu

Süleymanpaşa Belediyesinin öğrencilerin sportif faaliyetlerdeki başarılarını arttırmak ve özellikle kız çocuklarını spora yönlendirmek üzere organize ettiği Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesinin öğrencilerin sportif faaliyetlerdeki başarılarını arttırmak ve özellikle kız çocuklarını spora yönlendirmek üzere organize ettiği Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Ortaokul ve Liseler Arası Voleybol Turnuvası, final müsabakaları ile sona erdi.

SÜLEYMANPAŞA’NIN YILDIZI 50. YIL ORTAOKULU OLDU

15 Mart Salı Günü başlayan ve 7 gün süren turnuvada 5 takımın mücadele ettiği Süleymanpaşa’nın Yıldızları Ortaokul Kategorisinde 50. Yıl Ortaokulu birinci olurken, Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu ikinci, Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu ise üçüncü olarak tamamladı.

SÜLEYMANPAŞA’NIN ŞAMPİYONU ADEN KOLEJİ

6 takımın katıldığı Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Lise Kategorisi de oldukça çekişmeli maçlara sahne olurken final müsabakasında Tekirdağ Ebru Naim Fen Lisesi’ni 3-2 yenen Aden Koleji turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Tekirdağ Ebru Naim Fen Lisesi turnuvayı ikinci Tekirdağ Anadolu Lisesi ise üçüncü olarak tamamladı.

ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERDİ

İsmet İnönü Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ardından ödül töreni gerçekleştirilirken dereceye giren takımların kupa, madalya ve akıllı saat ödüllerini Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Mutlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Kazım Ceyhan, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin ve Tekirdağ İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı verdi.

7 gün süren ve oldukça çekişmeli maçlara sahne olan Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Voleybol Turnuvası tüm takımlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu