Tekirdağ

Geleceğin Su Kahramanları Slogan Yarışması Düzenleniyor

 22 Mart Dünya Su Günü dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi ve Özel Doğa Koleji işbirliği ile ‘Geleceğin Su Kahramanı’ sloganı yarışması düzenleniyor.

Özel Doğa Koleji ve Çerkezköy Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Geleceğin Su Kahramanı’ sloganı yarışmasına ilkokul 3 ve 4. Sınıflar ile ortaokul 5 ve 6. Sınıfların katılabileceğini belirten Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nde görev yapan Çevre Mühendisi Mehmet Furkan Tülün, ‘Özel Doğa Koleji ve Belediyemiz işbirliği ile düzenlenecek olan Geleceğin Su Kahramanı’ sloganı yarışmasına ilkokul 3 ve 4. Sınıflar ile ortaokul 5 ve 6. Sınıflara devam eden öğrencilerimiz hazırlayacakları sloganlar ile katılabilirler. İstedikleri teknikle hazırlanan A-3 boyutundaki sloganları isim, soy isim ve iletişim bilgileri ile geleceginsukahramani@dogakoleji.k12.tr adresine 25 Mart Cuma gününe kadar email olarak PDF formatında gönderilebilir ya da elden Çerkezköy Özel Doğa Koleji Kampüsü’ne teslim edilebilir” dedi.

AFRİKA’DA SU KUYULARI AÇILACAK

Yapılacak olan değerlendirmenin ardından en beğenilen tasarımların tişörtlere basılacağını ve bu tişörtlerin satışının yapılacağını belirten Çevre Mühendisi Mehmet Furkan Tülün, “Tişörtlerin satışından elde edilecek gelirler ile Afrika’da su kuyuları açılarak, susuz kalan topraklara can olunacak. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler 25 Mart Cuma gününe kadar hazırlayacakları sloganları PDF formatında geleceginsukahramani@dogakoleji.k12.tr adresine email atabilirler ya da elden Çerkezköy Özel Doğa Koleji Kampüsü’ne teslim edebilirler” ifadelerini kullandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu