Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA OTOGARI BAĞLANTI GÜZERGAHLARINDA BETON YOL SERİMİ TAMAMLANDI

SÜLEYMANPAŞA OTOGARI BAĞLANTI GÜZERGAHLARINDA BETON YOL SERİMİ TAMAMLANDI


04/11/2021 14:20:39

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaat çalışmaları devam eden ve yakın bir tarihte hizmete açılması planlanan Süleymanpaşa Otogarı’nın giriş güzergâhları olan Hayri Mumcuoğlu Caddesi ve Mustafa Faik Öztrak Caddesi’nde başlatılan SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan  ve 1.750 metre uzunluğa, 15 metre genişliğe sahip yolda toplamda 4.500 m3 beton serimi gerçekleştirilmiştir.

Otogara giriş güzergâhları; İstanbul-Malkara ve şehir merkezi yönünden gelecek araçlar için çevre yolu üzerinden, Hayri Mumcuoğlu Caddesi’nden, Muratlı yönünden gelecek araçlar için ise Mustafa Faik Öztrak Caddesi’nden olacak.

Süleymanpaşa Otogarının bağlantı yollarının yapım çalışmalarını tamamladıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İlçemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan Süleymanpaşa Otogarımızın inşaat çalışmalarında sona yaklaşmış durumdayız. Yakın zamanda açılışını yapacağımız otogarımızın bağlantı yollarında, beton yol serim çalışmalarını da tamamlamış bulunuyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi daha da ileri taşıyacak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracak yatırım, proje ve hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu