Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA OTOBÜS TERMİNALİ 21 EKİM’DE TÖRENLE AÇILIYOR


SÜLEYMANPAŞA OTOBÜS TERMİNALİ 21 EKİM’DE TÖRENLE AÇILIYOR 05/10/2022 15:19:38 İl genelinde hizmet, yatırım ve faaliyetlerini büyük bir titizlikle sürdüren Tekirdağ…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

SÜLEYMANPAŞA OTOBÜS TERMİNALİ 21 EKİM’DE TÖRENLE AÇILIYOR


05/10/2022 15:19:38

İl genelinde hizmet, yatırım ve faaliyetlerini büyük bir titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi önemli bir projesini daha vatandaşların hizmetine sunuyor. Süleymanpaşa ilçesinde önemli bir ihtiyacı giderecek olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali’nin açılışı 21 Ekim Cuma günü düzenlenen törenle gerçekleşecek.

Süleymanpaşa ilçesi 2413 Ada / 5 Parselde bulunan Süleymanpaşa Otobüs Terminali 7.728,00 m² inşaat alanından oluşuyor. Bodrum kat, zemin kat ve 1. Kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşan Terminalde, Otogar yönetim ofisleri, 13 adet bilet satış ofisi, 13 adet firma odası, 20 adet şehirlerarası otobüs peronları, restoran, kafeterya ve yemekhane, kavşak izleme merkezi, 24 adet  ilçe ve köy minibüs peronları, 31.000 m² açık alan, 9 adet sığınak ve şoför dinlenme odaları, personel soyunma ve duş odaları, yardımcı mekanik ve tesisat alanları, polis, zabıta, güvenlik ve sağlık odası ile 11 adet esnek bölümlenmeye müsait ticari mekanlardan oluşuyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Süleymanpaşa Otobüs Terminali, uzun yıllardır ihtiyaç duyulan önemli bir proje. 21 Ekim Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştireceğimiz açılış törenine tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, projemizin ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu