Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 06/06/2022 10:27:31 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Süleymanpaşa İlçesi Kıta,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR


06/06/2022 10:27:31

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Süleymanpaşa İlçesi Kıta, Saba ve Selimpaşa sokaklarında başlatılan bsk sıcak asfalt yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

İl genelinde asfaltlama ve yol bakım onarım çalışmalarına hız verdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa İlçesi’nde de asfalt çalışmalarımız devam ediyor.  Tamamlanan yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu