Ergene

Başkan Yüksel Trakya bölgesindeki Cem Evlerinin Ergene’de düzenlediği pikniğe katıldı

Trakya bölgesindeki Cemevlerimizin düzenlediği birlik ve beraberlik pikniğine Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Belediye Ergene Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, kadın ve gençlik kolları temsilcileri ile katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ulaş Çamlık Mesire Alanında düzenlenen piknikte canlarla bir araya gelerek kendilerine iyi eğlenceler diledi.

 Bu pikniğin var olan birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirmesini temenni ediyorum. Gelecek yıl bu organizasyonu Canlar Etkinliği olarak Ergene Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştireceğimizi şimdiden müjdeliyorum diyen Başkan Yüksel, “Tekirdağ bir bütün, büyükşehriyle, ilçeleriyle, halkıyla, canlarıyla bir bütün. Birlik ve beraberliğimizi her platformda yaşıyoruz. 11 ilçeye 11 okul yapan Kadir başkanıma özellikle teşekkür ediyorum. Her zaman eli Ergene’de oldu, olmaya da devam ediyor. Şu anda halkımızın özgürce, ibadetini yapabileceği Cem evi ve çok amaçlı salonumuzu inşa etmeye devam ediyoruz. Taziye evi, aşevi ve engelli merkezinin de projesi devam ediyor. İnşallah bir yıl içerisinde temelini atarak tamamlamak ve halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Ayrıca engelli kardeşlerimiz ve büyüklerimiz var, arkadaşlarımız var, bunların da aileleri var. Tatile gidemiyorlar biz ne yapacağız. Bu engelli kardeşlerimizi alacağız, engelli merkezimizde misafir edeceğiz. Aileleri de rahatlıkla tatillerini, düğünlerini yerine getirebilecekler. Biliyorsunuz 2022 yılına 6 ayda 6 büyük proje sloganı ile başladık. Yine Allah kısmet ederse ayın 17’sinde 17 Haziran’da Ulaş Mahallemizde güzel bir aile çay bahçesi açmanın onurunu gururunu sizlerle hep beraber yaşayacağız. Tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık. Her platformda vatandaşlarımızla beraber olduk beraber olacağız. Katılan tüm canlara teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek sene de bu etkinliği Canlar Etkinliği adı altında büyükşehir belediyemizle birlikte ortaklaşa yapacağız” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu