Tekirdağ

Süleymanpaşa Belediyesi fotoğraf yarışması düzenliyor

Süleymanpaşa’nın farklı özelliklerinin tanıtılması, şehrin potansiyelinin ortaya çıkarılması ve değerlendirilmesi amacıyla, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından “Süleymanpaşa’nın Renkleri” isimli fotoğraf yarışması düzenlendi….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa’nın farklı özelliklerinin tanıtılması, şehrin potansiyelinin ortaya çıkarılması ve değerlendirilmesi amacıyla, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından “Süleymanpaşa’nın Renkleri” isimli fotoğraf yarışması düzenlendi.

FOTOĞRAF DERNEKLERİ DESTEK VERİYOR

Tekirdağ Fotoğraf Derneği ve Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği ile işbirliği içinde düzenlenen yarışma, Mayıs-Temmuz ayları boyunca başvuruya açık olacak. 31 Temmuz tarihine kadar dileyen herkes yarışmaya başvuruda bulunabilecek. Yarışmaya katılacak fotoğrafların dijital fotoğraf makinesi ile Süleymanpaşa’da çekilmiş olması, daha önce bir yarışmada ödül almamış olması gibi şartlar bulunuyor.

Yarışmaya katılacak olan eserler, 6 Ağustos tarihinde jüri değerlendirmesine tabi tutularak 8 Ağustos’ta ödül kazanan eserler belirlenecek. Ödül töreni ise 3 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilerek ödüle layık görülen eserler ilan edilecek. İlan edilen tarihlerde değişiklik olması durumunda Süleymanpaşa Belediyesi tarafından duyurulacak.

ÖDÜLLER BELLİ OLDU

Yarışmada verilecek olan ödüller de açıklandı. Buna göre birinciye 7 bin 500, ikinciye 5 bin, üçüncüye ise 2 bin 500 TL ödül verilecek. Ayrıca 3 Mansiyon, 10 Jüri Özel Ödülü ve 30 Sergileme ödülü de yarışmada yer alacak. Mansiyon için 2 bin, Özel Ödül için bin ve sergileme için de 500 TL ödül belirlendi. Ödül ve sergileme kazanamamış ancak Süleymanpaşa Belediyesi tarafından herhangi bir şekilde kullanılacak olan fotoğraflara da 500 TL telif bedeli ödenecek.

Süleymanpaşa’nın Renkleri Fotoğraf Yarışmasını düzenleyen Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şehrin tanıtımına büyük katkı sağlaması beklenen yarışmaya tüm fotoğraf sevdalılarının katılması davetinde bulunuldu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu