Ergene

Spor kulüplerine 4 milyonTL´lik katkı

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet binasında Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, belediye başkan yardımcısı Yüksel Baydarlı, meclis üyesi Mülayim Bedir, özel kalem müdürü Doğan Durmaz ve spor kulüplerinin başkan ve temsilcilerinin katıldığı törenle kulüplere bu yıl ki maddi destek miktarını gösteren sembolik çekleri teslim edildi.

 Ergene Belediyesi olarak ilçemizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine ayni ve nakdi yardımlarımıza devam ediyoruz diyen Başkan Yüksel, “Bu yıl da her zaman olduğu gibi bizler spor kulüplerimize nakdi ve malzeme desteğimiz devam ediyor. Allah kısmet ederse bu yıl 330 bin TL nakdi yardım gerçekleştireceğiz. Yine takriben 400 bin TL’lik de malzeme desteğimiz olacak. Bugüne kadar Ergene Belediyesi olarak amatör spor kulüplerimize 2 milyon 200 bin TL nakdi yardım 2 milyon TL’lik de malzeme desteğinde bulunduk” dedi.

Başkan Yüksel konuşmasını şöyle sürdürdü: “Tabii ki bunlar yeterli mi, yetmez. Ama tabii ki bütçemiz buna el veriyor. Ancak yine de kulüplerimiz darda kaldığı zaman bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Biliyorsunuz ben de bu makamlara spor kulübü başkanlığından geldim. Yöneticiliğin ne demek olduğunu sorumluluğun ne demek olduğunu iyi bilirim. Yönetici arkadaşlarımızın işleri hiç kolay değil. Zamanlarından fedakarlık yapıyorlar, ekonomilerinden ödün veriyorlar. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Spor kulübü yöneticisi olmak zordur. Kulüplerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da spora, sporculara, yöneticilere desteklerimiz devam edecek.”

Programda spor kulüplerinin temsilcileri ile bir süre sohbet ederek görüş alışverişinde bulunan ve taleplerini dinleyen Başkan Yüksel daha sonra kulüp yetkililerine maddi destek miktarını gösteren toplam 330 bin TL’lik sembolik çekleri takdim etti.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu