Ergene

Sevgi Sofrası Cumhuriyet Mahallesinde Kuruldu

Ergene Belediyesinin organizasyonu ile ilçedeki sanayici ve iş adamlarının katkılarıyla Ramazan ayı boyunca Ergenede düzenlenen iftar sofraları vatandaşların yoğun katılımıyla önceki akşam Cumhuriyet mahallesinde kuruldu.

Cumhuriyet mahallesi Abdulkadir Geylani Cami mevkiinde kurulan iftar sofralarında birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının daha güçlü yaşandığının bir kez daha kanıtı oluşturulurken, Cumhuriyet mahallesinde vatandaşların iftar programına katılımı yoğundu.

Cumhuriyet Mahallesinde gerçekleşen iftar programına Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, STK’lar, mahalle muhtarları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevginin, kardeşlik bağlarının güçlenmesine vesile olan bu anlamlı günler vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla iftar sofralarımız daha anlamlı oluyor. Yardımlaşmanın, dayanışmanın en yoğun yaşandığı Ramazan ayı’nın hepimize huzur ve barış getirmesini diliyor, iftar sofralarımıza katılarak birlikte orucumuzu açtığımız vatandaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleşen iftar programının ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Ergene Sinop İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek vatandaşlarla birlikte çay içerek sohbet etti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu