Tekirdağ

Şehidimiz Çarşı ve Mahalle Bekçisi Fırat Doğan İçin Mevlid-i Şerif Okundu

Şehidimiz Çarşı ve Mahalle Bekçisi Fırat Doğan’ın şehadetinin 2. seneyi devriyesi münasebetiyle Mevlid Programı düzenlendi.

Düzenlenen programda Kuran-ı Kerim okunarak Şehidimiz Çarşı ve Mahalle Bekçisi Fırat Doğan için dua edildi.

Süleymanpaşa ilçemiz Erzurumlular Derneği’nde düzenlenen Mevlid Programına Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ün yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakam Vekili Gökhan Gürbüzerol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, İl Müftüsü Mustafa Soykök, Ak Parti İl Başkanı Ali Gümüş, şehidimizin mesai arkadaşları, ailesi ve yakınları katıldı.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu