Tekirdağ

ŞARKÖY MEYDANI YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU

ŞARKÖY MEYDANI YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU

18/05/2024 19:17:45

Şarköy ilçe meydanı düzenleme çalışmaları tamamlandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından, altyapı çalışmalarının ardından Şarköy ilçe meydanında başlatılan düzenleme çalışmaları tamamlanarak yepyeni bir görünüme kavuşturulan meydan tekrar vatandaşların kullanımına açıldı.

Şarköy meydanında gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları kapsamında 200 m² baskı beton ve 300 m² prizma taş imalatı yapıldı.

 

BAŞKAN YÜCEER: “ŞARKÖY MEYDANI YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU”

 

Şarköy Meydanı’nın altyapısı da dahil olmak üzere tüm düzenlemelerinin tamamlandığını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Şarköy Meydanında bir süredir devam eden altyapı çalışmaları tamamlandıktan hemen sonra hızlı bir şekilde üstyapı çalışmalarını başlattık ve ekiplerimiz kısa sürede düzenlemeleri tamamlayarak meydanı yepyeni bir görünüme kavuşturdular. Baskı beton ve prizma taş uygulaması ile meydan tekrar halkımızın hizmetine açıldı. Tüm Şarköylü hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu