Tekirdağ

ŞARKÖY İLÇESİ ATATÜRK CADDESİ YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Yaptığı yatırımlar, hayata geçirdiği projeler ve geniş hizmet yelpazesi ile Tekirdağ’ı geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Şarköy İlçesi Atatürk Caddesi’nde başlatılan yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları kapsamında değişik ebatlarda yaklaşık 7.000 m2 doğal taş kullanılacak. Aynı zamanda yayalaşma çalışması yapılacak olan caddede aydınlatma elemanları da değiştirilecek ve cadde yepyeni bir görünüme kavuşacak.

BAŞKAN ALBAYRAK: “YAKLAŞIK 21 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA ATATÜRK CADDESİ’NİN GÖRÜNÜMÜNÜ TAMAMEN YENİLİYORUZ”

Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarının başladığı Atatürk Caddesi’nde TESKİ tarafından asbest olan içme suyu hattının da yenilendiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “450 metre uzunluğundaki Şarköy’ün yaya trafiği yoğun olan Atatürk Caddesi’nde yolun görünümünü tamamen değiştiriyoruz. Caddede asbest olan içme suyu hattı TESKİ tarafından tamamen yenilendi. Elektrik hatları ve aydınlatma elemanları da tamamen yenilenecek. Yaklaşık 21 Milyon TL’lik yatırımla Şarköy İlçesi Atatürk Caddesi’nin görünümünü tamamen yeniliyoruz. Yenileme çalışmalarımızın şimdiden tüm Şarköylü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu