SiyasetYaşam

Sanayi Esnafının Sorunları Cumhur İttifakı İle Tarih Olacak!

Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ve Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, Çorlu Yeni Sanayi Sitende bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olan Cüneyt Yüksel ve Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, seçim çalışmaları kapsamında Çorlu Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi. Hemen hemen tüm sanayi esnafı özellikle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan TESKİ ve yol konularında yaşadıkları sorunları Başkan Adayları Yüksel ve Sunal’a iletirken, kendilerini bu zihniyetten bir an önce kurtarmalarını istedi.

EN BÜYÜK SORUN SU VE ALTYAPI!

Ziyaretleri sonrasın da açıklamalarda bulunan Sunal, “Bugün Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Cüneyt Yüksek ile Yeni Sanayi esnafımıza hayırlı işler diledik. Su ve altyapı sorunu en çok duyduğumuz sorunlar, bunlar Cumhur ittifakı belediyelerinde asla duyamayacağımız bizim için kolay sorunlar. Merak etmeyin çok yakında bu sorunlarınız tarih olacak. Türkiye genelinde Cumhur İttifakı Belediyelerimizin yaptığı çalışmalar da bunların en güzel örnekleri. İnşallah 1 Nisan tarihinden itibaren Allah’ın izni ile geç kalmadan en hızlı bir şekilde Tekirdağ ve Çorlu’da yaşanan tüm sıkıntıları ivedilikle çözüp vatandaşlarımızın daha bir ferah koşullar içinde yaşamasını sağlayacağız.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu