Edirne

İçinde emekli maaşı olan cüzdanı, sahibine ulaştırdı

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde Güner Çalışkan (81) içerisinde emekli maaşının bulunduğu cüzdanı evine gitmek için bindiği minibüste düşürdü. Minibüs sürücüsü Çağlar Tamer tarafından bulunan cüzdan, sahibine ulaştırıldı.

Keşan’da yaşayan Güner Çalışkan, çarşı merkezindeki bir banka şubesinden emekli maaşını çektikten sonra evine gitmek için bir minibüse bindi. Çalışkan bu sırada cüzdanını, minibüste düşürdü. Çalışkan daha sonra minibüsten inerek evine gitti. Minibüs sürücüsü Çağlar Tamer ise düşürülen cüzdanı buldu. Tamer, bağlı bulunduğu Keşan Şehir İçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticilerine durumu bildirdi. Cüzdandaki kimlikten Güner Çalışkan’a ulaşıldı. Yeni Mahalle’deki kooperatif binasına gelen Çalışkan’ın bir yakını cüzdanı teslim aldı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu