Tekirdağ

Roman Eylem Planı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk başkanlığında Süleymanpaşa Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda Roman Eylem Planı Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda Roman Vatandaşlara Yönelik Strateji Belgesi ve Eylem Planı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Toplantıya Vali Soytürk’ün yanı sıra Vali Yardımcısı/Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ülkü Uslu, kurum müdürleri, Tekirdağ Valiliği Roman Koordinatörü Süleyman Karatepe ve Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personeli katıldı.

Toplantıda Roman Vatandaşlara Yönelik Strateji Belgesi ve Eylem Planı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ardından İl Eylem Planı görüşülerek istişarelerde bulunuldu.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu