Çorlu

Ramazan Davulcuları İhaleyle Belirlendi


Çorlu’da mahallelerde oruç tutan vatandaşları davul çalarak sahura kaldıracak olan davulcuların belirlenebilmesi için gerçekleştirilen ihale sonuçlandı. 2886 Sayılı Kanun’un 51….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da mahallelerde oruç tutan vatandaşları davul çalarak sahura kaldıracak olan davulcuların belirlenebilmesi için gerçekleştirilen ihale sonuçlandı.

2886 Sayılı Kanun’un 51. Maddesi’nin a fıkrası gereğince pazarlık usulüyle Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü İhale Salonu’nda yapılan sahurda davul çalma ihalesi, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öztürk ve İhale Komisyonu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Belirlenen taban fiyatlardan başlayarak yapılan ihale sonucunda en yüksek teklifi veren davulcular Ramazan ayı boyunca sahurda davul çalmaya hak kazandı. Ramazan davulcularının tanıtıcı kimlikleri ise önümüzdeki günlerde kendilerine teslim edilecek.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu