Çorlu

Personele Aile İçi İletişim Eğitimi Verildi

Çorlu Belediyesi personeli, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele IV. Ulusal Eylem Planı kapsamında “Aile İçi İletişim ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele”…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu Belediyesi personeli, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele IV. Ulusal Eylem Planı kapsamında “Aile İçi İletişim ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konulu eğitim aldı.

Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Kadın Biriminin koordinasyonunda, Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Toplum Birimi ve Çorlu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile belediye hizmet binasında düzenlenen eğitimler, iki hafta boyunca toplamda 20 oturumda gerçekleştirildi.

Belediye personelinin tamamının katılım sağladığı eğitimlerde uzman psikolog ve sosyologlar ile görevli polis memurları tarafından aile içi iletişim, öfke kontrolü, aile içi şiddetle mücadele, stres yönetimi gibi önemli konular ele alındı.

Bu haber Çorlu Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu