Yaşam

Özel Çorlu Vatan Hastanesi 41 Yaşında

Çorlu ,Tekirdağ,Trakya, Türkiye ve yurt dışı hastalarına kaliteli ve güncel yöntemlerle sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Çorlu Vatan Hastanesi 41 yaşında..

Özel Çorlu Vatan Hastanesi 41.yılını tüm çalışanların katılımıyla, Silivri Ramada Plaza By Wyndham otelde coşkuyla kutladı.

Gecede Hastanenin Genel Müdürü Sadık CEYLAN ‘’Önce insan felsefesiyle; Trakya’nın ilk özel sağlık kurumu olarak faaliyete geçen, bugüne kadar birçok başarıya imza atmış, kaliteden ve çalışan memnuniyetinden ödün vermeyen, Özel Çorlu Vatan Hastanesinin bir parçası olmaktan kendi adıma onur ve gurur duyuyorum. Güvenilir bir hastane olmayı sürdürmeyi misyon edinmiş kurumumuzda başarının ekip işi olduğuna inanan, her türlü fedakarlık ve özveriyi gösteren değerli çalışma arkadaşlarım ve kıymetli hekimlerimle birlikte birçok başarılı projede de birlikte olmayı diliyorum’’ dedi.

Başhekim Uzm. Dr. Bayram Fırat DAYANIKLI konuşmasında ‘’Açıldığımız günden beri sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır.’’ anlayışını benimseyip, tüm hastalarımıza eşit ve en üst seviyede sağlık hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Trakya’nın ilk özel sağlık kurumu olarak; iş ahlakı, dürüstlük , tutarlılık, saydamlık, hesap verebilirlik ilkelerimiz paralelinde, insan sevgisini ön planda tutuyoruz. Kırkbir yıldır hizmet alanlarımızı günün şartlarına uygun hale getirerek, her alanda öncü olma gayreti içindeyiz ’’dedi.

‘’DÜNDEN BUGÜNE VATAN HASTANESİ ‘adlı slayt gösterisiyle başlayan kutlama da , Çalışanlara kıdem ödülleri taktim edildi. , 41.yıl pasta kesiminin ardından Sibel MİRKELAM ’ın sahne aldığı gecede vatan hastanesi çalışanları doyasıya eğlendiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu