Firma Rehberi

Okey.gen.tr ile ücretsiz okey oyna

Okey.gen.tr oyuncuların kullanımına sunduğu okey oyunları sayesinde Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok bölgesinden kullanıcıları aynı alanda buluşturmaktadır. Özellikle Klasik Okey oyna oyunu olarak adlandırılan keyifli okey oyununu oynayan insanların her yaştan ve cinsiyetten olması, okey.gen.tr üzerinde oldukça çeşitli bir sosyal yapı oluşmasını sağlamaktadır. Okey.gen.tr de gizlilik politikası, rehberleri ve iletişim imkanları ile bu sosyal yapıyı korumakla mükelleftir.

Okey.Gen.TR Okey Oyunu Türkiye’nin en popüler taş oyunlarından birisi olan Okey Oyna klasik türü de dahil olmak üzere birçok alt türüyle beraber Okey sitemiz üzerinden oynanabilirsiniz Oyuncuların birbirini daha rahat bulabilmeleri ve organize olabilmeleri için okey oyunları, oyunun farklı türlerini içeren salonlara; salonlar da oyuncu gruplarının oluşması için odalara bölünmüştür. Ana sayfa üzerinden kaç salonda ve kaç odada oyun oynandığı; oynanan oyunlarda ne kadar oyuncunun bulunduğu anlık olarak görülebilir sende okey oynamak istiyorsan okey.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsin.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu