Asayiş

Not Bırakıp İntihar Etti: 6. Kattan Atlayan Samet Hayatını Kaybetti!


18 yaşındaki Samet G, sosyal medya hesabından “Bu bir intihar mektubudur” diyerek “Yaşamaya değer bulamadım. Güzel çocuktum olmadı. Herşey için…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

18 yaşındaki Samet G, sosyal medya hesabından “Bu bir intihar mektubudur” diyerek “Yaşamaya değer bulamadım. Güzel çocuktum olmadı. Herşey için teşekkürler” paylaşımın ardından 6. kattan aşağı atladı. Samet, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Çerkezköy’de 18 yaşındaki Samet G, sosyal medya hesabından “Bu bir intihar mektubudur” diyerek “Yaşamaya değer bulamadım. Güzel çocuktum olmadı. Herşey için teşekkürler” paylaşımın ardından 6. kattan aşağı atladı. Hastaneye kaldırılan genç, kurtarılamadı.

Olay, Kızılpınar’da Meydana Geldi

Lise öğrencisi 18 yaşındaki Samet G. sosyal medya hesabından ailesi ile yaşadığı apartmanın 6. katından çevreyi gösteren bir video çekerek “Benim için zaman bitti galiba. Buraya kadarmış. Gülmeyi unutmayın” diye sesli mesaj bıraktı. Ardından da “Bu bir intihar mektubudur” diye cümlesine başlayan Samet G “Gelecek kaygısı,aile baskısı, din baskısı saçma sapan şeyler işte. Yaşama değer bulamadım. Güzel Çocuktum olmadı. Herşey için teşekkürler” yazısını sosyal medya hesabından paylaştı. Genç ardından kendisine boşluğa bıraktı.

 

Samet G. ‘yi yerde hareketsiz görenler durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Gelen ekiplerin ilk müdahalesinin ardından hemen Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Gülmeyi çok sevdiği öğrenilen Samet’ten geriye sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafları ve intihar mektubu kaldı.

Jandarmanın olayla ilgili başlattığı tahkikat sürüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
5
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu