Asayiş

Feci Kazada Ölen Çift Toprağa Verildi!

Tekirdağ’ın Saray ilçesinde yarın nikahları kıyılacak nişanlısı Burhan Çetin ile hayatını kaybeden Kardelen Coşkuntuna’nın cenazesi, Tekirdağ Adli Tıpı Kurumu’ndan ailesi tarafından alınarak Kırklareli’ne getirildi.

Kardelen Coşkuntuna için Bademlik Mahallesi Göçmenevleri Camii’nde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazına, Kardelen’in annesi Necla, babası Güner, kardeşi Burak Coşkuntuna ile Kırklareli Valisi Birol Ekici, AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile vatandaşlar katıldı.

Tabutuna tülbent konulan Kardelen’in ailesi büyük üzüntü yaşadı. Hollanda’da yaşayan ve bir hafta önce nikah töreni için geldiği belirtilen Kardelen’in annesi Necla Coşkuntuna, “Yavrum senin nikahın vardı. Düğünün olacaktı senin” diye gözyaşları döktü.

Vali Birol Ekici’nin tabutunu cenaze aracına kadar taşıdığı Kardelen, namazın ardından Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi. Kazada ölen Burhan Çetin’in ise İstanbul Bağcılar’da yarın toprağa verileceği belirtildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu