Ergene

Müge Yıldız Toprak Gönülleri Fethediyor

Hemen hemen her gün Ergenede ve ilin her yerinde görmeye alıştığımız Müge YILDIZ TOPAK, yapmış olduğu etkinlikler ile yediden-yetmişe gönüllerde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Hemen hemen her gün Ergenede ve ilin her yerinde görmeye alıştığımız Müge YILDIZ TOPAK, yapmış olduğu etkinlikler ile yediden-yetmişe gönüllerde yer almaya devam ediyor.

Ergene ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın acı-tatlı tüm günlerinde yanlarında olmaya aşırı özen gösteren, acılara ve mutluluklara ortak olmaya çalışan Müge YILDIZ TOPAK samimi ve içten davranışlarıyla herkesin gönlünde taht kurdu.

Bu değerli misyonu doğrultusunda dur-durak bilmeden koşturan TOPAK’ ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında da yapmış olduğu etkinlik özellikle tüm Dünya olarak büyük bir sınavdan geçmiş olduğumuz bu zorlu günlerde hem yüzlerde, hem de kalplerde sıcak bir tebessüm bıraktı.

Yaptırmış olduğu birbirinden güzel, birbirinden renkli çiçekleri Ergene ilçemizdeki kadınlara armağan etti. Tüm kadınlara ulaşma gayesiyle halkın yoğun olarak bulunduğu semt pazarları, alışveriş merkezleri, dükkanlar, fabrika servisleri, kadınların çalışmış olduğu üretim alanları, kurumlar ve hatta bazen kapı-kapı, ev-ev dolaştı.

Yapmış olduğu bu anlamlı etkinliği bir gün ile sınırlamayan ve aslında tüm kadınlara ulaşma gayesiyle bu etkinliği planlayan TOPAK yazının kaleme alındığı bu güne kadar etkinliğine devam etti. Eşleri yanında olmayan erkeklere de eşlerine götürmesi için çiçek takdim eden Müge YILDIZ TOPAK ın bu örnek davranışı vatandaşların gözünde büyük bir takdirle karşılandı.

Aslında 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün üzerinden uzunca bir zaman geçti, 8 Mart tarihinden bu yana hem yerel, hem ülke, hem de Dünya gündeminde çok büyük değişiklikler oldu, ancak Müge YILDIZ TOPAK ın yapmış olduğu bu uzun soluklu ve anlamlı etkinlik, işini layıkıyla yapma gayretinde olan bizlerin gözünden kaçmadı.

Hemen hemen her alanda örnek davranışları ile öne çıkan Müge Hanımefendi gibi bireylerin çoğalması herkesin olduğu gibi bizlerin de en büyük dileği olup, kendisine bundan sonraki yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Bir de yazımıza atmış olduğumuz başlığı yineliyor, “Müge YILDIZ TOPAK bitmeyen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yapmış” diyor ve bunu söylerken de; Müge YILDIZ TOPAK’ ın çalışkan, dürüst, içten, seviyeli, vicdanlı, pozitif, paylaşımcı, yardımsever, samimi, adil, merhametli, sevgi dolu, saygılı, hoşgörülü kişiliğinin altını çizmeden geçmiyoruz.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu