DepremErgene

Minikler Kendi Eşyalarını Deprem Bölgesindeki Çocuklara Gönderdi

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki minikler deprem bölgesinde bulunan çocuklar için kendi eşyalarını gönderdi.
6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık depremin ardından yaşanılan büyük felaket sonrası afetzedelerin yeme, içme, giyim ve barınma gibi ihtiyaçlarının karşılanması için Türkiye’nin farklı illerinden yardımlar yapılmaya başlanıldı. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki miniklerde deprem bölgesindeki çocuklar için kitaplarını, oyuncaklarını ve kendi kullandıkları eşyalarını gönderdi.
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki miniklere bu güzel davranışlarından dolayı teşekkürlerini ileten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Deprem bölgesindeki küçük çocuklar için evlerindeki oyuncaklarını, kitaplarını ve kendi kullandıkları eşyalarını gönderen Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizdeki miniklere teşekkür ediyorum. Deprem nedeniyle ülke olarak çok zor günler geçiriyoruz. Bu zor dönemde ülke olarak birbirimize kenetlenmiş durumdayız. Deprem bölgesine ülkemizin dört bir yanından afetzedelerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için yardımlar gönderiliyor. Miniklerimizde kendi eşyalarını deprem bölgesindeki çocuklara göndererek çok güzel bir çalışma gerçekleştirdiler. Afetzedelerimizin yaralarını hep birlikte saracağız. Depremde hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu